פסקו - קבלן בניין ושיפוצים - כל העבודות במקום אחד.

פיצול דירות

פסקו - קבלן בניין ושיפוצים

מיומן ומנוסה בפיצול וחלוקת דירה לבניית יחידת דיור בבית פרטי, בניית יחידת דיור על הגג, חלוקה דירה לשתי דירות, בניית יחידת דיור בחצר, בניית מטבח קטן ליחידת דיור ועוד. לפרטים נוספים התקשרו עכשיו 052-5258640

חלוקת דירה לבניית יחידת דיור בבית פרטי

זוהי מלאכה מבוקשת ונפוצה בקרב בעלי בתים פרטיים להשקעה, אשר מעוניינים לבנות יחידת דיור בבית פרטי שמניבה דמי שכירות המהווים הכנסה נוספת ומעין השלמת הכנסה להכנסה העיקרית במשק בית. באוכלוסיית המבקשים לפצל דירה ניתן למצוא גם את בעלי הבתים הפרטיים המעוניינים לבנות יחידת דיור לבנם או לבתם ובכך לשמור על קרבתם של ילדיהם להורים.
החלוקה עצמה מתבצעת עפ"י שירטוט תכנית האדריכלית שתסופק, ומבוצעת ברמה גבוהה על ידי מיטב בעלי המקצוע של פסקו – קבלן בניין ושיפוצים.

בניית יחידת דיור על הגג

אם אתם בעל דירת גג, ומעוניינים להרחיבה. קיימת אפשרות לבניית יחידת דיור על הגג. כיוון שמדובר בגג החשוף לקרני השמש הלוהטות בקיץ, ולמזג האוויר הקיצוני והמקפיא בחורף, לא כל בעל מקצוע מיומן דיו בכדי לתת מענה אמין ומושלם לבניית יחידת דיור על הגג. פסקו – קבלן בניי ושיפוצים, עם זאת, ביצע מספר רב של פרויקטים מעין אלה בעבר ובעל ניסיון בכל נושא בחירת החומרים המתאימים למזגי אוויר קיצונים, למניעת התחממות היחידה יתר על המידה בקיץ, וליצירת בידוד מעולה בחורף הקר.

חלוקת דירה לשתי דירות

אופציה נוספת היא חלוקת דירה קיימת לשתי דירות. פתרון זה מושלם עבור בעלי דירות המעוניינים לייצר הכנסה נוספת, או לשכן קרובי משפחה כמו סבא וסבתא, אך אין להם חצר גדולה מספיק או גג רחב מספיק לצורך בניית יחידת דיור בגודל סביר. במקרה כזה, אנו נבצע חלוקה של דירה קיימת ופיצולה לשתי דירות פונקציונליות עם חדרי שירותים נפרדים, חדרי אמבטיה נפרדים, ומטבח נפרד לרווחת דיירי היחידה.

מטבח קטן ליחידת דיור

לא תמיד יש ברשותנו מספיק שטח מרובע לבניית כל האלמנטים שהיינו רוצים ליישם בבית. ביחידות דיור בעלות שטח מרובע קטן במיוחד, אילוצי המקום אינם מאפשרים לנו להתפרע, ואנו נאלצים להתפשר. מפתיע ככל שישמע, בנייה של מטבח קטן ליחידת הדיור היא אומנות בפני עצמה, כאשר מעוניינים לנצל באופן מקסימלי את נפח האחסון. כאן המומחיות שלנו.

בניית יחידת דיור בחצר

אז יש לכם חצר גדולה? אתם בהחלט יכולים לעשות ממנה כסף. יש לא מעט ביקוש לבניית יחידת דיור בחצר. מעבר לתשואה החודשית שיחידת הדיור מניבה עבורכם, היא גם מעצימה את ערך כל הנכס באוברול. איך שלא נסתכל על זה זוהי השקעה בהחלט משתלמת. אם רק תחליטו לבנות יחידת דיור בחצר, אנו כבר נדאג לכם לבעלי המקצוע המומחים בבניית יחידת דיור בחצר כולל תשתית ביוב וחשמל, ולשביעות רצונכם.

לפרטים נוספים אודות פסקו – קבלן ושיפוצים, ולהזמנת עבודות, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בטלפון 052-5258640, ואנו נשמח לענות על שאלה.

No Comments Yet.

Leave a comment