פסקו - קבלן בניין ושיפוצים - כל העבודות במקום אחד.

בניית בית פרטי

פסקו - קבלן בניין ושיפוצים

פועל שנים רבות באזור גוש דן והמרכז והנו בעל ניסיון רב בביצוע כל סוגי העבודות הקשורות בבניית בית פרטי. משלב סיום התכנון כאשר התכניות מוכנות ומאושרות להתחלת ביצוע תשתיות ובנייה ועד אשר הבית עומד על תילו מוכן לאכלוס לאחר שעבודות פיתוח הגינה הושלמו.

בנייה מאפס

פסקו - קבלן בנייה ושיפוצים מבצע בנייה מאפס לכל תכניות הבנייה לבתים צמודי קרקע ולבתי קומות עד לגובה של 6 קומות כולל.
עבודות תשתית והכנה לבנייה
פסקו - קבלן בניה ושיפוצים, עוסק גם בעבודות תשתית והכנה לבנייה. אנו נעלה על הקרקע שלך ועל פי תכניות שהוגשו לאישור וועדות הבנייה ולאחר אישורן, נרשת את המגרש בתשתית החשמל, ונניח תשתיות ביוב כהכנה להתחלת הבניה. באחריותנו גם לדאוג לחיבורי התקשורת כפי שעולה מהתכניות.

ביצוע רמונט + מעלית

באזור גוש דן והמרכז אנו מבצעים עבודות שיפוץ רבות. במקרים רבים מחליטים דירי בניין בן 4 קומות לבצע תכנית שיפוץ מסיבית על פי תמ"א 38. בשל זה לרוב ייווספו לבניין לפחות 2 קומות ואם עדיין לא קיימת מעלית, יש להוסיף מעלית ולבצע חיזוקים על בי התוכניות. ניתן גם להסתפק בביצוע רמונט כולל לבתים (עד 6 קומות). רמונט כזה אפשרי שיכלול בניית מעלית כתוספת. מעלית פנימית, במידה וחדר המדרגות גבוה ורחב דיו על מנת להתאים אותו לקליטת מעלית מבלי לפגוע בשטח המדרגות (ברבים מהבניינים חדר המדרגות מהווה קירות תומכים), לחלופין ניתן להתקין בבניין מעלית חיצונית במידה ומיקומו של חדר המדרגות מאפשר זאת (על חדר המדרגות להיות בשמיכות לקיר חיצוני).

בעלי המקצוע הטובים ביותר

פסקו - קבלן בנייה ושיפוצים, פועל בשיטות הבנייה המודרניות והמתקדמות ביותר הזמינות. אנו נעלה על השטח המיועד לבנייה ובעזרת בעלי המקצוע הטובים ביותר בכל התחומים נממש את תכניית הבניה שלך במדויק על פי התכנון. בין אם אנו בונים עבורכם צמוד קרקע - בית חלומותיכם, או בית דירות המתנשא ל-6 קומות גובה.

ביצוע תכנית חלקית

כאמור במקרים רבים בעיקר באזור גוש דן והמרכז, לאור עלות הנכסים, מתבצע שדרוג חלקי של הנכס. אנו בפסקו - קבלן בנייה ושיפוצים נבצע עבודת פיתוח גינה, נוסיף לביתכם מעלית, נבצע רישות אינסטלציה חדש או נסתפק ברמוט חיצוני למבנה.
כל זאת בהתאם לתקציבכם ותכניות הבנייה שלכם.

Comments are closed.