פסקו - קבלן בניין ושיפוצים - כל העבודות במקום אחד.

חיזוק מבנים

פסקו קבלן בניין ושיפוצים מבצע את כל סוגי העבודות של חיזוק מבנים הכוללים, חיזוק עמודים, עיבוי עמודים, תיקון עמודים, בניית ממ"ד, תמ"א 38 ועוד. לפרטים נוספים אודות עבודות חיזוק מבנים, אנא התקשרו אלינו בטלפון 052-5258640, ונשמח לעמוד לשירותכם.

עמודי הבניין הם אחד האלמנטים היסודיים התומכים בבניין, וחשיבות חוזקם וחוסנם חשוב לא רק ברמת האסתטיקה של הבניין, אלא ברמה חשובה אף יותר של סכנת נפשות. כך שאם נתקלתם בעמוד שנראה מתפורר, ובעל איכות ירודה, מחובתכם לדווח לוועד הבית שיפעל לטיפול מידי בתופעה, בכדי למנוע החמרה נוספת.

בניינים שנבנו לפני שנות ה-90 לא לקחו בחשבון הרבה קריטריונים החשובים לתופעות טבע קיצוניות כגון רעידות אדמה, ועל כן קמה לה תכנית מתאר ארצית הידועה בשם תמ"א 38 שמטרתה להגדיר מחדש את התקן שעל פיו צריכים להיבנות כל הבניינים. בעקבות כך, ישנה מגמה הולכת וגוברת של חיזוק מבנים עתיקים לצורך הבאתם לעמידה בתקן, ובכך מוקנה להם התמודדות ראויה מול רעידות אדמה.

פסקו קבלן בניין ושיפוצים, מבצע עבודות תמ"א 38, הכוללות חיזוק עמודים של בניין, עיבוי עמודים של בניין, תיקון עמודים של בניין ועוד. בעת הקריאה אנו מגיעים לשטח ובוחנים את מצב העמודים, והנזקים הקיימים ומתכננים אסטרטגיית פעולה. לעיתים מדובר רק בתיקון קל, ולפעמים יש צורך בעיבוי וחיזוק העמודים. הטכניקה שתיבחר לשימוש תיבחן בשטח לפי העניין. במקרה של עיבוי, העמודים יקבלו מעטפת עיבוי מבטון מזוין. כאשר מדובר בחיזוק מכל סוג שהוא: חיזוק קורות, חיזוק חיבורים, חיזוק קירות, חיזוק עמודים, מקובל להשתמש בזוויתנים ופחים העשויים מפלדה, בתוספת שימוש ברצועות מחומרים קשיחים לכל האורך והרוחב של האלמנט הפגום.
יתר על כן, עד תחילת שנות ה-90 לא הייתה חובה מצד החוק לבניית ממ"ד, ועל כן בתים שנבנו לפני שנה זו ברובם חסרים בחדר ממ"ד. על פי הנחיות פיקוד העורף, כעת כל דירה או בית מגורים חייב חדר מוגן. במסגרת עבודות תמ"א 38, אנו מבצעים עבודות בניית ממ"ד מאפס או הסבת חדר קיים לחדר ממ"ד.

לפרטים נוספים אודות פסקו קבלן בניין ושיפוצים ולהזמנת עבודת חיזוק מבנים, אנא צרו עמנו קשר בטלפון 052-5258640, או כתבו לנו למייל [email protected], ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם.

No Comments Yet.

Leave a comment