פסקו - קבלן בניין ושיפוצים - כל העבודות במקום אחד.

שיפוץ חזיתות

פסקו - קבלן בניין ושיפוצים, מתמחים בשדרוג מבנים קיימים על ידי עבודות שיפוץ חזיתות ברמות שונות. החל בחידוש חיצוני, שטחי של חזית המבנה שמשמעו תיקון קוסמטי לשיפור יופייה של החזית ועד שיפוץ חזית מלא הכולל גם הרחבת מרפסות.

הרחבת מרפסות

במקרים רבים כיום, ניתן בשל שינויים בחוקי הבנייה או בשל אחוזי בנייה לא מנוצלים של השטח עליו יושב הבניין, לבצע שדרוג בדרך של שיפוץ חזיתות הבניין ובמידה וישנם אחוזי בנייה פנויים, לשלב תוספת או הרחבת מרפסות ואפילו תוספת של ממ"ד. ברבים מהבניינים הוותיקים והחדשים יותר, שנבנו בעשורים הקודמים אנו מוצאים לפחות בשני כיוונים בכל דירה מרפסת. מרפסת שמש או מרפסת שירות. כאשר אנו מגישים תכנית לשיפוץ חזיתות בניין מומלץ לבדוק את האפשרות לבצע הרחבת מרפסות כחלק משיפוץ החזית.

שיפוץ חזיתות בניין

תהליך שיפוץ חזיתות של בניין מורכב ממספר שלבים שאת כולם יבצע עבורכם פסקו - קבלן בניין ושיפוצים. כמובן שכאשר אנו מדברים על חיפוי של הקירות החיצוניים יש לקחת בחשבון את מבנהו של החיפוי הקיים. עלינו הבדוק ולהכין תכנית שתאושר בהתאם לחוקי הבנייה המקומיים. שיפוץ חזיתות הבניין יהיה כרוך בהקמה של מערכת פיגומים. במקרה של בניין חד קומתי כמובן שניתן לבצע את העבודה בקלות רבה יותר אך כאשר הבניין המתנשא לגובה של 6 קומות עלינו להקים מערכת פיגומים שתאפשר לנו לבצע את עבודות ההכנה והחיפוי כהלכה.

פירוק אבנים מסוכנות / פירוק אבנים נופלות

באזור גוש דן והמרכז ישנם בתים רבים שכאשר פוקד את האזור מזג אוויר סוער או כתוצאה מבלאי מותנה זמן נפגם החיפוי החיצוני של חזיתות הבניין. לעתים אין בכוונתנו לבצע חידוש מיידי של החזית ואולם בשל הצורך בשמירה על שלום הציבור עלינו להיערך לפירוק אבנים מסוכנות או חומר חיפוי אחר שמצוי בתהליך של הינתקות מהקיר. פסקו - קבלן בניין ושיפוצים יטפלו בכל הנושא של הרחקת מפגעים בחזיתות הבניין הנגרמים בשל אבנים או חלקי חיפוי מסוכנים גם ללא קשר לשיפוץ חזיתות הבניין.

סגנונות חיפוי בשיפוץ חזיתות בניין

פסקו - קבלן בניין ושיפוצים מיומן ומנוסה בכל סוגי החיפוי של חזיתות הבניין. בין אם אנו עוסקים בשיפוץ חזיתות הבניין וכמובן גם כאשר הבניין חדש. אנו נבצע עבורכם כל סוג חיפוי שתבחרו. מחיפוי קירות פשוט עמיד וטוב של טיח וצבע, חיפוי באבן ירושלמית (חיפוי חובה בירושלים אך מקובל מאוד גם בגוש דן), חיפוי החזיתות בבריקים, פלטות שיש או קרמיקה וכלה בשליכט צבעוני עמיד המאפשר גימור במגוון אין סופי של צבעים. ניתן כמובן בתכנון מתאים לשלב בין טכניקות חיפוי שונות כגון שילוב בין שליכט צבעוני לבריקים בצבע שונה, ואפילו אבן ירושלמית בהירה וטיח וצבע לבן.

No Comments Yet.

Leave a comment